• DENGE KEPENK

    Kepenk Sistemleri İmalatı

    DENGE KEPENK SİSTEMLERİ

Kepenk imalatı

Özel gereksinimlerinize göre üretilen özel kepenklerimiz, herhangi bir pencere, kapı veya bölme açıklığına uyacak şekilde ayrı ayrı yapılır. Kepenkleriniz tamamlandıktan sonra profesyonel ekibimiz tarafından teslim edilir.

Kepenk Satışı

Denge Kepenk olarak hem konut hem de ticari müşterilerimiz için ihtiyaçlarınıza uygun her türlü özel kapı sistemlerinin satışı yapmaktayız.

Kepenk Servisi

Kapanmayan kepenkleriniz için, garaj ve bahçe kapılarınız ve bunlarda kullanılan motor, kumanda, yedek parça için Denge Kepenk Sistemleri teknisyenlerinden servis ve bakım hizmeti alabilirsiniz.

Kepenk Montajı

Denge Kepenk olarak, kepenk montajı konusunda sizlere yıllardır kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sunan firmamız kaliteli ürünleri ve uzman kadrosu ile sizlere hizmetlerini sunmaktadır.


DENGE KEPENK SİSTEMLERİ

Denge Kepenk firması uzun yıllar çeşitli sektörlerde biriktirmiş olduğu tecrübeleri bir araya getirerek 2007 yılında, otomatik çelik kepenk, alüminyum kepenk, yangına dayanıklı kepenk, garaj ve fabrika kapıları, endüstriyel kapılar, otomatik bariyer ve otopark sistemleri, demir bahçe kapı sistemleri, radarlı kapı ve her türlü özel kapı sistemlerinin üretim, montaj ve servis hizmetini vermek üzere İstanbul'da kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden Denge Kepenk Sistemleri; müşterilerine her zaman en hızlı ve en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Memnun müşterilerine her geçen gün yenilerini ekleyen Denge Kepenk Sistemlerini her çeşit kepenk ihtiyacınız, kepenk montajı ve servis hizmeti için arayabilirsiniz.

Hemen 0539 650 95 52 Bizi Arayın!

Denge Kepenk